Robot Yarışması

0

ürkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası’nda Intel işbirliği ile genç mucitler tarafından icat edilen robotlar yarışıyor. Siz de kendi tasarımınız olan robotunuzla yarışmaya başvurarak muhteşem ödül ve fırsatlara sahip olma şansı yakalayın!
Ekip halinde veya bireysel olarak katılabileceğiniz yarışmamızda her yaştan yaratıcı mucit yer alabilir, katılım için bir yaş sınırlaması yoktur. Yarışma sırasında yenilik, çözüm yaratma ve teknik kalite kriterleri göz önüne alınacaktır.
Aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapanlar arasından seçilecek projeler, İstanbul ve Ankara’daki Demo Günlerine çağırılacaktır. Başvurular robotik alanında uzman ve seçkin isimlerden oluşan jüri tarafından değerlendirilecektir. İlk 50 proje 3-4-5 Aralık’ta gerçekleşecek Türkiye İnovasyon Haftası’nda sergilenerek, çok sayıda yatırımcı, girişimci ve teknoloji dünyasının önemli isimleri ile buluşma fırsatı yakalayacaktır.

Sergilenen 50 proje arasından seçilecek 1. proje 10,000 TL, 2. proje 7,500 TL, 3. proje 5,000 TL ödül alırken, ilk 10’a giren projelerin sahipleri de 1,000’er TLlik ödülün sahibi olacak.

Bu fırsatlardan faydalanabilmek için 16 Ekim’e kadar http://robotyarismasi.inovatim.org/ sayfasındaki formu doldurarak başvuruda bulunmanız yeterli!

Yarışmayla ilgili yenilikleri https://www.facebook.com/timintelrobotyarismasi sayfasından takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here