12.RLC Günleri 23-24-25 Şubatta sizlerle!

0

RLC Günleri sektörün devlerini öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor.

 

’Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ ünvanıyla bu sene on ikincisi düzenlenecek olan RLC Günleri her sene yenilenen konularıyla farklı bir soluk kazanıyor.

 

Peki 12.RLC Günlerinde Bu Sene Neler İşlenecek?

 

Endüstri 4.0,Akıllı Ev Sistemleri,Güneş-Rüzgar Enerjisi,Yeni Nesil Robotlar,CV Hazırlama ve Kariyer,ElektrikliAraçlar,Nükleer Enerji,Satış Mühendisliği gibi konularla sektör mercek altına alınacak.

 

GELECEĞİNE YÖN VERMEK İÇİN MEZUNİYETİ BEKLEME’ kariyerinin  pusulası 12.RLC Günlerini gösteriyor. Sektöre imza atmış firmalar,dernekler ve akademisyenlerimizin işbirliği ile‘Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ 12. RLC Günleri 23-24-25 Şubat 2016 tarihlerinde YTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesinde öğrencilerle buluşacak.

 

RLC Günleri 2005 yılında “Elektronik Günleri” adı altında “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!” sloganı ile yola çıkmış ve zamanla yeni konular yeni fikirler bakış açısı adı altında elektrik,elektronik,otomasyon,aydınlatma ve bilişim alanlarını da bünyesi içine almıştır. Geçtiğimiz on bir yıl boyunca kendini her zaman yenileyen ve profesyonelleşen RLC Günleri, Türkiye’de öğrenci, akademisyen ve firma işbirliğine önem veren güçlü bir köprü görevi görmesi sebebi ile  Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği” olmuştur.

 

RLC Günleri’nin amacı;öğrencilerin profesyonel iş hayatına girmeden önce buralarda tecrübe edinmiş kişilerle öğrencileri farklı platformlarda buluşturarak akıllarındaki soru işaretlerini gidermek ve ilerleyen senelerde daha emin adımlarla yürümelerini sağlamaktır. RLC Günleri,üç gün boyunca süren etkinlikte öğrencilerin en iyi şekilde verim alabilmelerini hedeflemektedir.

 

RLC Günleri ile; ABB,MERCEDES-BENZ, ARÇELİK,BOSCH, ALSTOM,AMPER, ANEL GRUP,BORUSAN, BSH,EAE,EATON,ELEKTRA,EMERSON, FESTO, KEBAN MÜHENDİSLİK, OBO-BETTERMANN, PELSAN, PHILIPS, PHOENIXCONTACTSCHNEIDER ELECTRIC, TOFAŞ, VESTEL, VİKO, SIEMENS gibi sektörün önde gelen firmaları etkinliğimizin dinamik yapısı içerisinde yerlerini almaktadır.Ayrıca ENOSAD, ETMD, TESİD, YILKODER gibi önemli dernekler ve uluslararası düzeyde başarılı projelerde ismini duyurmuş akademisyenler de katılımcı olarak destek vermektedir.

 

Bu yıl kulübümüz adına on ikincisini düzenleyeceğimizRLC Günleri Etkinliği geçen yıl 19 farklı üniversite ve 20 farklı bölümden toplamda 3381 katılımcıyı16 oturum, 4 panel, 2 eğitim,1 workshop ve 10 stant alanı ile karşılayıp şirketler, dernekler ve akademisyenlerle buluşmalarını sağlamıştır.

 

 

facebook.com/rlcgunleri

 

twitter.com/rlcgunleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here