Fizikist’in “Uzay Çalışmalarında İlkler ve Türkiye” Paneli 16 Ekim’de

0

Fizikist’in Bilim Konuşmaları etkinlikleri kapsamında Astronom Süleyman Fişek ve Astronom Furkan Ali Küçük’ün konuşmacı olarak yer alacağı etkinlik, 16 Ekim Pazar günü gerçekleşecek.

 

Ülkemizde bilim konsunda en başarılı platformlardan biri haline gelen Fizikist’in gelenekselleşenBilim Konuşmaları etkinliklerinde bu ay “Uzay Çalışmalarında İlkler ve Türkiye” başlıklı panel gerçekleşecek.

Geçtiğimiz aylarda “CERN ve Higgs Bozonu’nun 25 Asırlık Hikâyesi”, “Dünya Dışı Akıllı Yaşam ve Karadelikler”“Fiziğin Sağlık ile İlişkisi ve Kanser Fiziği” başlıkları altında bilim konuşmaları düzenleyen Fizikist, meraklıları için bu sefer de “Uzay Çalışmalarında İlkler ve Türkiye” başlığı altında dünyadaki ve ülkemizdeki uzay çalışmaları tarihini ele alacak.

Astronom Süleyman Fişek ve Astronom Furkan Ali Küçük’ün konuşmacı olarak yer alacağı etkinlik, 16 Ekim Pazar günü saat 15.00’de İstanbul, Kadıköy’de bulunan Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Etkinliğe katılım ise tamamen ücretsiz.

Etkinliğe katılmak için buradaki bağlantıdan ücretsiz kayıt olabilir, söz konusu etkinlik ve diğer Fizikist etkinlikleri detaylı bilgiyi ise info@fizikist.com adresine e-posta atarak öğrenebilirsiniz.

 

 

WEBTEKNO  04.10.2016

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here