14.Uluslararası Robot Günleri 4-5 Mart 2017’de ODTÜ’de!

0

Robot teknolojisini daha yakından tanımak, işlevleri ve kullanım alanları hakkında bilgiler almak ve robotik alanda ilgi duyan katılımcılar ile bilgi paylaşımda bulunmak istiyorsanız Türkiye’nin ilk ve en büyük robot organizasyonu olan Uluslararası ODTÜ Robot Günleri’ni kaçırmayın!

 

Çeşitli kategorilerden robot yarışmalarıyla, alanlarında uzman kişilerin katılacağı paneller, seminerler ile teknolojinin keyfini çıkarabileceğiniz 14.Uluslararası Robot Günleri 4-5 Mart 2017’de her zaman olduğu gibi bu sene de ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

Robot Günleri, düzenlenen çeşitli konferans ve atölye çalışmalarıyla sadece robot teknolojisi ile akademik ya da profesyonel olarak ilgilenen bireyleri bir araya getirmekle kalmayıp, amatörleri de bu teknolojiye biraz daha yakınlaştırıyor.

Organizasyonda çizgi izleyen, serbest, arama kurtarma, labirent, çöp toplayan ve otonom insansız hava aracı olmak üzere 6 kategori yer almaktadır. Bu yarışmalara 1000’den fazla robot ve her sene olduğu gibi 8 binin üzerinde ziyaretçinin katılımı bekleniyor.

İlgi duyan herkesin izleyici olarak katılabileceği Uluslararası ODTÜ Robot Günleri insanların robot Teknolojisi konusunda fikir edinmelerinin amaç edinildiği bir etkinliktir ve robotlara ilgi duyan herkes bu etkinliğe davetlidir.

 

Ayrıntılı bilgi için;


https://www.facebook.com/odturobotgunleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here