Vodafone Discover Genç Yetenek Programı Başlıyor

0

Vodafone Türkiye, Discover Genç Yetenek Programı ile geleceğin liderlerini yetiştiriyor

 

Vodafone’un 2008 yılında başlattığı program ile Vodafone bünyesinde 150 genç yetenek çalışıyor. 3 Ocak itibarıyla kariyer.net üzerinden başlayan bu yılki başvurular, 12 Mart’ta sona erecek. Nisan ayı sonuna kadar sürecek değerlendirme sonunda seçilen adaylar, Temmuz itibariyle Vodafone’da çalışmaya başlayacaklar.

Vodafone Türkiye, “Discover Genç Yetenek Programı” ile gelecek neslin liderlerini yetiştirmeyi hedefliyor. Bu sene üniversiteden mezun olacak 4. sınıf öğrencileri ve en fazla bir sene tam zamanlı iş tecrübesi bulunan yeni mezunların katılabileceği programda adaylar, 3 hafta boyunca sürecek bir oryantasyon programına dahil oluyorlar. Ardından ise Vodafone’da altı aylık dönemler boyunca iki farklı rolde rotasyonlu çalışarak farklı iş kollarında deneyim elde ediyorlar.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Kalay, Discover’ın global bir şirkette, hızlı ve dinamik bir sektörde kariyer planlayan gençler için ideal bir program olduğunu belirterek, “Program adaylara özel bir gelişim programına katılmanın yanı sıra Vodafone’daki ikinci yıllarını tamamlayan ve Global Columbus Programına katılmaya hak kazanan gençlere iki yıl süreyle 20’den fazla Vodafone ülkesinden birinde çalışma imkanı da sunuyor. Bu program sayesinde gelecek neslin liderlerini yetiştirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

 

Vodafone Discover Genç Yetenek Programı tüm alanlardan öğrencilere açıktır. Şartlar aşağıdaki gibidir:

  • Üniversite 4. sınıf öğrenci olmak
  • Teknolojiye meraklı, enerjik ve pozitif olmak
  • Üniversite 4. sınıf öğrencisi, yeni mezun, yüksek lisans ya da doktora öğrencisi olmak
  • İngilizce konuşabilmek

Son Başvuru Tarihi: 12 Mart 2017

Başvuru ve ayrıntılı bilgi için :

http://www.kariyer.net/is-ilani/vodafone-telekomunikasyon-a-s-vodafone-discover-young-talent-program-1706508?utm_source=webtekno

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here