IZTECH Comm’On 2017 başlıyor

0

IZTECH Comm’On 2017 başlıyor

Comm’On, IEEE İYTE öğrenci kulübünün içindeki bir alt grup olan Communications Society tarafından bu sene 1 – 2 – 3 Mart 2017 tarihlerinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) İnovasyon Merkezi’nde düzenleniyor.

 

Comm’On, dünya çapındaki “IEEE Darrel Chong Student Awards” ödülünü kazanan öğrenci kolu tarafından düzenlenen, öncü inovasyon, yazılım ve telekomünikasyon firmalarını İYTE’de ağırlayarak tüm Türkiye’den, özellikle de IEEE ailesinden teknolojiye ilgi duyan öğrencileri İYTE’de buluşturmayı ve öğrencilerin sektöre hazırlanmaları anlamında yardımcı olmayı hedefleyen Ege Bölgesi’nin tek organizasyonu olarak anılıyor.

Turkcell, TAI, Siemens, Airties, P.I. Works, Endüstri 4.0, Skysens gibi firma ve platformların bir arada bulunacağı bu kapsamlı etkinlikle öğrencilerin teknoloji sektörüne mezun olmadan adım atmaları ve ilgilerini artırmaları hedefleniyor. Etkinlik, firmaların tercih ettiği aday mühendisleri doğrudan onların vasıtasıyla eğitebilmeyi, öğrencilerin firmaların önem verdikleri alanlara eğilimlerini artırmayı, firmaların mühendis adaylarına yol gösterici olmalarını amaçlıyor.

Son zamanların ve geleceğin yükselen teknolojileri olan, etkinliğin ana temalarını oluşturan 5G, LoRa, IoT (Internet of Things), Uydu-Haberleşme, Savunma Sistemleri, Machine Learning (Machine-to-Machine), Telekomünikasyon Sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, Girişimcilik gibi konu başlıklarının olduğu etkinlik herkese açık.

Etkinliğe katılım gösterenlerden bir kişi tablet kazanma şansı elde etmiş olacak.

 

Başvuru için: http://bit.ly/iztechcommon

 


twitter.com/comsociyte

facebook.com/comsociyte
instagram.com/comsociyte/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here